Vaikai, vasara, vėjas

Kartais labai norėčiau vėl matyti pasaulį taip, kaip jį mato vaikai. Na pavyzdžiui, kai eini Pylimo gatve, šalia buvusio „Lietuvos“ kino teatro, gali pastovėti po statybinio krano strėle. Ir tai yra labai svarbu, nes paprastai prie tų kranų neprieisi, o ten stovintis statybinis kranas toooks didelis, kad pasukta tinkama linkme strėlė eina per visą gatvę ir baigiasi kitoje gatvės pusėje. Tad jei dar nespėjote – būtinai ten pastovėkite:)

Arba kai vaikščioji miške – svarbiausia susirasti gerą lazdą, nuo to tiesiogiai priklauso pasivaikščiojimo sėkmė. Praeitą šeštadienį drauge su Asta ir visais penkiais vaikais vaikštinėjome Dūkštų pažintiniu taku ir skaičiavom, kiek gėlių jau pražydo, bandėm, kokie akmenukai gražiausiai krenta į upelį ir atidarėm maudynių sezoną. Maudėsi tik vaikai, nes jiems „vanduo dar per šaltas“ yra nesuprantamas ir nederantis žodžių kratinys.

Kol vaikai ganėsi po mišką, su Asta diskutavome apie vaikų laisvalaikį ir ypač apie vasarą. Turime tik mėnesį atostogų, tad kaip turiningai užimti vaikus likusį vasaros laiką? Mums abiems daug padeda mūsų tėvai, bet norisi daugiau nuotykių ir įspūdžių. Viena iš išeičių – stovyklos. Nediskutuosim daug apie kainas, kiekvienas renkasi pagal savo galimybes. Mūsų vaikai  5-9 metų amžiaus, tad domėjomės stovyklomis tokio amžiaus vaikams. Dalijamės savo atradimais ir pasirinkimais.

Astos vaikai šią vasarą stovyklaus:

MOTUS šokių mokyklos stovykloje „Šokis mus vienija„. 8 dienų stovykla su nakvyne, registruojantis iki gegužės 12 kaina: 185 EUR, po to – 200 EUR.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro dienos stovykloje „Žaidimų dienos“. 5 dienų stovykla, kaina: 110 EUR.

Mano vaikai dalyvaus Sostinės krepšinio mokyklos organizuojamoje dienos stovykloje. Pamaina trunka savaitę, kaina SKM nariams 80 EUR (po gegužės 15 kaina kils iki 85 EUR), nelankantiems SKM treniruočių – 85 EUR (po gegužės 15 kaina kils iki 90 EUR).

Kitos stovyklos, į kurias mielai leistume savo vaikus:

Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjungos stovykla „Jaunasis gelbėtojas 2017“. 6 dienų stovykla, nakvynė palapinėse, kaina: 160 EUR.

Kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“. 9 dienų stovykla su nakvyne, kaina: 190-210 EUR, priklausomai nuo stovyklos vietos.

Mėgintuvėlis.lt vasaros dienos stovyklos. 5 dienos, kaina: 180 EUR.

Robotikos akademijos dienos stovyklos. 5 dienos, kaina Vilniuje: 180 EUR. Kainos kituose miestuose skiriasi.

Stovyklos „Skautai neskautams“. 7 dienos, nakvynė palapinėse, kaina 165-196 EUR, priklausomai nuo vietos ir stovyklos tipo.

Vaikų vasaros stovykos „Žygis po Vilniaus kalvas ir piliakalnius“ ir „Kalba lietuviška knyga“. 5 dienos, kaina: 105 EUR

Jei žinote kitų dėmesio vertų stovyklų – parašykite komentaruose, papildysime savo sąrašą.

O pabaigai – nuostabios Astos nuotraukos iš mūsų pasivaikščiojimo Neries regioniniame parke:

 

 

 

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *