Urban Plaice

Norime Jus supažindinti su ne vienerius metus pažįstama maisto tinklaraštininke Vilma. Tiesa, nors vienai pirmųjų maisto tinklaraštininkių Lietuvoje ir toliau patinka sukiotis virtuvėje, tačiau ji neberašo maisto tinklaraščio Kulinarijos Laboratorija ir laisvalaikiu yra pasinėrusi į visai kitą veiklą. Jos siuvyklėlė Urban Plaice (Miesto plekšnė) šiandien švenčia pirmuosius metus!

Kodėl miesto plekšnė? Vilmos tėtis – žvejys, ir ji nuo mažens pamena virtuvės stalą nuklotą plekšnėmis, kai tėtis grįždavo iš jūros. Prieš metus, pasiuvus daug kosmetinių ir pažiūrėjus į jas, gulinčias ant stalo, Vilmą užplūdo vaikystės prisiminimai. Kosmetinės atrodė kaip tos plekšnės – tik spalvotos, gražios, ne jūros, o miesto gyventojos. Vilmai kaip mat gimė pavadinimas savo naująjai veiklai.

 

 

 

Vilma yra profesionali chemikė, šiuo metu studijuojanti doktorantūroje. Rankdarbiais ji mėgo užsiimti nuo mažų dienų. Vaikystėje modeliuodavo ir karpydavo popierinius lėlių drabužius, vėliau dažnai megzdavo. Kad mezginio siūlių kamuoliukai nesiridentų į visas puses, Vilma pasisiuvo medžiaginių krepšelių mezginiams. Tokių krepšelių užsinorėjo ir draugės. Tai ir paskatino Vilmą motinystės atostogų metu pradėti siūti kitiems.

Audinius Vilma daugiausia perka Anglijoje ir jau žvalgosi JAV, nes Lietuvoje pasirinkimas gan skurdus ir nuobodus. Iš margų raštų ir vienspalvių audinių bei eko odos Vilma siuva kosmetines, kurios virsta ir kelioninėmis vaistinėlėmis, rankdarbių priemonių krepšeliais, kanceliarinių priemonių dėklais, delninukėmis telefonui, plaukų smeigtukų ir sagtukų saugyklomis, krepšeliais kūdikio reikmenims, kai norisi trumpam išlėkti į miestą ir pan. Kadangi Vilma yra dviejų žavių mergaičių mama, asortimentas labiau moteriškas, bet pasitaiko ir siuvinių vyrams. Vyrai, žinoma, visada gali kreiptis dėl dovanų savo brangioms moterims.

 

 

 

Vilma jaučia silpnybę raštams su gyvūnais ( o mums tai žvėriškai patinka), tačiau stengiasi, kad medžiagos būtų kuo įvairesnės, tad pilna ir augalinių bei geometrinių motyvų. Audinius ji perka mažais kiekiais, kad vienodų kosmetinių būtų nedaug ir jų savininkės jaustųsi išskirtinės, turėdamos beveik vienetinį daiktą. Kosmetinės jau pasklidusios ne tik po Lietuvą, bet iškeliavusios ir į platųjį pasaulį: Australiją, Singapūrą, JAV, Kanadą, Suomiją, Daniją (tikime, kad tai tikrai ne sąrašo pabaiga).

Urban Plaice kosmetinėmis daugiausia prekiaujama internetu, tačiau šiemet Vilma dalyvavo Kaziuko mugėje. Prekyba mugėje jai suteikė daugybę gerų emocijų ir bendravimo su pirkėjais malonumą, tad ji nusprendė, kad keletą kartų per metus ją bus galima sutikti ir gyvai pamatyti kosmetines mugėse. Urban Plaice prekystalį artimiausiu metu rasite Vilniaus kalėdinėje mugėje gruodžio 9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

 

 

Vilma pati turi ne vieną savo siūtą kosmetinę ir batsiuviu be batu jos nepavadinsi. Ji juokdamasi džiaugiasi, kad gali pasinaudoti tarnybine padėtimi ir patikusią kosmetinę pasilikti sau. Nenuskriaustos lieka ir dukros – jos ne tik džiaugiasi spalvotomis mamos siūtomis kosmetinėmis, bet ir drabužėliais.

Miško žvėrys irgi džiaugiasi, nes Vilma iš mūsų medžiagos su žvėriškai begemotiškais motyvais pasiuvo kalėdinį krepšį. Mes greitu metu sugalvosime konkursą ir padovanosime šį krepšį vienam laimingajam skaitytojui. O kad laimingas būtų ne tik vienas skaitytojas, tai Vilma Jums dovanoja 25% nuolaidą visoms prekėms Urban Plaice internetinėje Etsy parduotuvėje (netaikoma individualiems užsakymams). Nuolaidos kodas GIFT2017 galioja iki gruodžio 21 d.

 

 Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *