Trys draugai // Lengvai marinuotų daržovių salotos

Prasidėjo keptos mėsos ir draugų sezonas. Nes taip paprasta spontaniškai dieną susiskambinti ir susitikti bendrai vakarienei, pageidautina lauke. Nesinori ilgai vargti virtuvėje, daug svarbiau pabendrauti su draugais ir pasimėgauti pasakišku oru, tad kepsniai – puiki išeitis. Apie mėsą, kaip ją išsirinkti ir kaip marinuoti teks parašyti kurį kitą kartą, šiandien svarbiau, su kuo tą mėsą valgysime. Jau prasideda šviežių daržovių sezonas, tad galima paprasčiausiai mėgautis jomis. Bet galima ir labai greitai bei paprastai pamarinuoti kopūstus su morkomis. Tokios salotos labai tiks prie riebesnių kepsnių. Tegyvuoja vasara ir draugai!

Spausdinti
Lengvai marinuotų daržovių salotos
Lengvai marinuotų daržovių salotos
Servings
valgytojams
Ingredients
Servings
valgytojams
Ingredients
Lengvai marinuotų daržovių salotos
Instructions
  1. Kopūstą smulkiai supjaustykite, morką stambiai sutarkuokite, svogūną supjaustykite itin plonais pusžiedžiais.
  2. Į nedidelį puodą supilkite 200 ml vandens, 1 valg.š. druskos ir balto vyno actą. Užvirkite ir nukaiskite.
  3. Į dubenį sudėkite kopūstus ir morkas, užpilkite 2/3 sūrymo. Svogūnus sudėkite į kitą dubenį ir užpilkite likusiu skysčiu. Palaikykite 20 minučių, nuskalaukite, nusausinkite ir sudėkite visas daržoves į vieną didelį dubenį.
  4. Kukurūzų burbuoles apkepkite ant griliaus arba trumpai apvirkite sūdytame vandenyje (apie 3 minutes). Tiek kepant, tiek verdant turi pasikeisti grūdelių spalva- jie tampa sodriau geltoni. Šiek tiek atvėsinkite burbuoles ir aštriu peiliu nupjaustykite grūdelius. Suberkite juos į morkų, kopūstų ir svogūnų dubenį.
  5. Aitriąją papriką, kalendrą ir mėtas smulkiai sukapokite.
  6. Sumaišykite visus padažui skirtus ingredientus ir užpilkite ant daržovių. Atsargiai išmaišykite. Sudėkite aitriąją papriką, kalendrą ir mėtas, pagardinkite šviežiai grūstais pipirais, darkart išmaišykite ir patiekite.
Share this Recipe

Apie knygą iš pavadinimo: Erikas Marija Remarkas yra vienas iš mano paauglystės mėgstamiausiųjų. Labai įdomu dabar darkart skaityti jo knygas – atrandu ir išskaitau visai kitus dalykus. Ne visos jo knygos man patinka, bet “Tris draugus” ir “Juodąjį obeliską” vis paskaitau. Ir neįtikėtina, bet priklausomai nuo laikotarpio, kada tas knygas skaičiau, jos mane arba skandino į visišką depresiją, arba atvirkščiai – atrodė sklidinos gyvenimo džiaugsmo. Tikriausia viskas priklauso nuo to, kokiomis akimis skaitai. Norėčiau dažniau matyti tiek laimės paprastuose dalykuose, kiek atradau skaitydama “Tris draugus” pastarąjį kartą:)


Related Posts

Silva Rerum // Morkų tortas

Šiandien paskutinė vasaros diena. Dar gaudom vėją prie jūros, kadangi Vasara šiemet gudri ir baigiasi penktadienį, taip padovanodama visiems mokinukams papildomą savaitgalį. Bet, nors pirštukai dar beria smėlį, mintys vis dažniau užklysta į mokyklos suolą. Toks ypatingas laikas. Vaikai svajoja apie išsiilgtus draugus ir ką […]

Idziemy dalej a w oddali // Trupininis pyragas su obuoliais ir maskarpone

~ Dienoraštis, 2017.09.23 ~ Šie metai man gausūs –gausūs naujų kraštų, simpatijų, atradimų, pokyčių; apkalbėtų ir dar ne. “Kodėl Varšuva?”- manęs klausia. Gi atsakymas paprastas kaip obuolių pyragas iš stiklinės-miltų-stiklinės-cukraus: patogūs bilietai – teisingom dienom už šyptelt priverčiančią kainą. Tačiau kai manęs mieste vaikinas su […]Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *