Moterys už vairo

Lygiai prieš savaitę drauge su Asta leidomės tokion avantiūron – dalyvavome Moterų ralyje 2017. Kažkada seniai dar žiemą Asta ieškojome kokių nors smagių renginių, kur visos galėtume sudalyvauti. Tad ėmėm ir užsiregistravom. Tiesa vėliau paaiškėjo, kad Julė tą dieną turėjo dirbti, tad frontą laikėme dviese. Bet mums gi niekas nebaisu, mes žvėrys. Dargi gavom puikiausią startinę poziciją: 69. Kaip manot, kokia buvo mūsų teminė daina?

Labai daug nepasakosiu – prirašyčiau kokius penkis lapus. Dalyvaukite kitąmet pačios, pamatysite – renginys puikus, smagus ir azartiškas. Vien gerai vairuoti ir suprasti maršrutą nepakanka – pakeliui atlikome begalę užduočių – atsakinėjome į klausimus, mėtėme baudas, šokinėjome per šokdynę, varstėme batus, čiuožėme ant ledo, sukome lanką ir ieškojome pandos. Maršrutas buvo gan painus, bet mes turėjome pranašumą – žemėlapį kontroliavo šturmanė Asta (jei nežinote, pasigūglinkite kokių aukštumų ji yra pasiekusi orientavimosi sporte).

Galutinėje bendroje įskaitoje užėmėme 42 vietą (iš viso startavo 273 ekipažai) ir išsikeltą tikslą – finišuoti pirmame šimtuke – pasiekėm:) Žinoma, viskas priklauso nuo perspektyvos – buvome greičiausios renginyje dalyvavusios tinklaraštininkės!

P.s. pusę ralio burbuliavau, kai Asta selfinosi ir fotografavo. O dabar dėlioju jos nuotraukas ir galvoju, kad per mažai fotografavo:) Ačiū, Asta, už puikią dieną, nuotraukas ir sumuštinius:)

 2 thoughts on “Moterys už vairo”

  • Manau moterys gali lygiai taip pat gerai vairuoti tik jos prasčiau orientuojasi ir mažiau linkę rizikuoti, nes visuomet galvoja ne tik apie save, bet ir artimuosius

    • Dėl to niekam nekyla abejonių:) Apskritai nemanau, kad vairavimo lygis ar orientuotavimasis nepriklauso nuo lyties, labiau nuo asmeninių savybių visumos:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *